RSP-1500-12 Mean Well
RSP-1500-12 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,337.01 / unit
Product Details
Product Description
DC Power Supply, 1.5kW, 12V, 125A