352210RFT TE Connectivity
352210RFT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.00 / unit
Product Details
Product Description
10 Ω, Thick Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 3 W, ±200 ppm/°C, Solder, 6.35 x 3.2 x .55 mm, CGS 3522 Alias: 3522 10R 1% 3W