CCR2220RKB TE Connectivity
CCR2220RKB TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س12.49 / unit
Product Details
Product Description
220 Ω, Ceramic Composition, Power Resistor, 10 %, 19 x 7 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, 2 W, ±1300 ppm/°C, Copper Termination, CGS CCR; Alias: CCR2 220R 10%