DRQ73-150-R Eaton
DRQ73-150-R Eaton
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.84 / unit
Product Details
Product Description
Eaton DRQ inductor, 15 uH, 0.916 A Irms, 1.03 A ISAT, 198 mΩ resistance, SMT mounting, Ferrite, 4-pin, 1350 qty.