YR1B5K62CC TE Connectivity
YR1B5K62CC TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.48 / unit
Product Details
Product Description
5.62K Ω, Thin Film, Precision Resistor, .1 %, 6.3 x 2.3 mm, 2 Termination, Ammo Packed, .25 W, ±15 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, Neohm R; Alias: YR1 0.1% 5K62