VC1206K121R035 Kemet
VC1206K121R035 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.13 / unit
Product Details
Product Description
VC, Varistors, Low Voltage, 45 V, 35 VAC, 56 V, 90 V, 1 A, 120 A, 600 mJ, 8000 uW