UP2B-330-R Eaton
UP2B-330-R Eaton
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.22 / unit
Product Details
Product Description
Eaton UP inductor, Inductance 33.0 µH, 2.1 A Irms, 1.7 A Isat, 0.0917 Ω DCR