TT120N16SOFHPSA1 Infineon
TT120N16SOFHPSA1 Infineon
Brands: Infineon
Category: ali
SKU: N/A
ر.س133.47 / unit
Product Details
Product Description
Infineon TT120N16SOFHPSA1, Thyristor Module 1600V, 120A 100mA