TLRP3A20DR008FTE TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.09 / unit
Product Details
Product Description
.008 Ω, Metal Strip, Current Sensing Resistor, 1 %, 2 Termination, 2512, Tape & Reel, 2 W, ±50 ppm/°C, Solder, 6.4 x 3.2 x .7 mm, CGS TLRP Alias: TLRP 2512 2.0W R008 1% 50PPM 4K RL