TJT300150RJ TE Connectivity
TJT300150RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س233.24 / unit
Product Details
Product Description
150 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 210 x 80 x 10 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, 5 %, 300 W, ±260 ppm/°C, Flying Leads Termination, CGS TJT Alias: TJT 300W 150R 5%