TIM 3.5-2411SM TRACO power
TIM 3.5-2411SM TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س165.94 / unit
Product Details
Product Description
DC-DC converter 3.5W, Vin 18 36 V dc, Vout 5V dc, 5kV ac S