THR 10-2412WI TRACO power
THR 10-2412WI TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س177.64 / unit
Product Details
Product Description
Isolated DC-DC converter 10W, Vin 9 36 V dc, Vout 12V dc, 3000V dc No No