THD 10-4815WIN TRACO power
THD 10-4815WIN TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س122.27 / unit
Product Details
Product Description
DC-DC converter 10W, Vin 18 75 V dc, Vout 24V dc, 1.5kV dc