THD 10-2412WIN TRACO power
THD 10-2412WIN TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س126.45 / unit
Product Details
Product Description
DC-DC converter 10W, Vin 9 36 V dc, Vout 12V dc, 1.5kV dc