TEN 50-2411WI TRACO power
TEN 50-2411WI TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س421.47 / unit
Product Details
Product Description
TRACOPOWER TEN 50WI DC-DC Converter, 5V dc 10A Output, 9 36 V dc Input, 50W, Through Hole, 85C Max Temp