TEN 15-2422WI TRACO power
TEN 15-2422WI TRACO power
Brands: Tracopower
Category: ali
SKU: N/A
ر.س277.79 / unit
Product Details
Product Description
DC-DC converter 15W, Vin 9 36 V dc, Vout 12V dc, 1.5kV dc