TE50BR27J TE Connectivity
TE50BR27J TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س73.37 / unit
Product Details
Product Description
.27 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 146 x 28 x 61 mm, 2 Termination, Box, 5 %, 50 W, ±400 ppm/°C, Mounting Terminals Termination, Bracket, CGS TE Alias: TE 50W R27 5% Bracket
You Might Also Like
No image
Mersen
ر.س13.05/Qty
No image
TM3AM6
Schneider Electric
ر.س587.47/Qty
13.61.8.230.0000 Finder
Finder
130B6016 Danfoss
Danfoss
GAB1/2 Mersen
Mersen
1757819-8 TE Connectivity
TE Connectivity
42818-0512 Molex
Molex
8PQ3000-0BA56 Siemens
Siemens
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction