TE200B470RJ TE Connectivity
TE200B470RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س155.48 / unit
Product Details
Product Description
470 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 239 x 40 x 81 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, 5 %, 200 W, ±440 ppm/°C, Solder Lug Termination, CGS TE; Alias: TE 200W 470R 5% Bracket