TE1200B4R7J TE Connectivity
TE1200B4R7J TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س432.47 / unit
Product Details
Product Description
4.7 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 465 x 60 x 119 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, 5 %, 1200 W, ±440 ppm/°C, Solder Lug Termination, CGS TE Alias: TE 1200W 4R7 5% Bracket