TD330N16AOFHPSA1 Infineon
TD330N16AOFHPSA1 Infineon
Brands: Infineon
Category: ali
SKU: N/A
ر.س682.12 / unit
Product Details
Product Description
Infineon TD330N16AOFHPSA1, DiodeThyristor Module SCR 1600V, 330A 200mA