TD280N18SOFHPSA1 Infineon
TD280N18SOFHPSA1 Infineon
Brands: Infineon
Category: ali
SKU: N/A
ر.س425.99 / unit
Product Details
Product Description
Infineon TD280N18SOFHPSA1, Thyristor Module 1800V, 280A 150mA