T521B684M063ATE200 Kemet
T521B684M063ATE200 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س5.57 / unit
Product Details
Product Description
T521, Tantalum, Polymer Tantalum, .68 uF, 20%, 63 VDC, SMD, Polymer, Molded, Low ESR, Non-Combustible, 200 mOhms, 3528, Height Max = 2mm