T520A107M004ATE200 Kemet
T520A107M004ATE200 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.48 / unit
Product Details
Product Description
T520, Tantalum, Polymer Tantalum, 100 uF, 20%, 4 VDC, SMD, Polymer, Molded, Low ESR, Non-Combustible, 200 mOhms, 3216, Height Max = 1.8mm