T499X227K010ATE500 Kemet
T499X227K010ATE500 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س20.19 / unit
Product Details
Product Description
T499, Tantalum, MnO2 Tantalum, High Temperature, 220 uF, 10%, 10 VDC, SMD, MnO2, Molded, Hi-Temp, 175C, Auto, AEC-Q200, N/A, 500 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm