T495V686K016ATE180 Kemet
T495V686K016ATE180 Kemet
SKU: N/A
ر.س13.67 / unit
Product Details
Product Description
T495, Tantalum, MnO2 Tantalum, 68 uF, 10%, 16 VDC, SMD, MnO2, Molded, Low Profile, Low ESR, 180 mOhms, 7343, Height Max = 2mm