T494A105M020AT Kemet
T494A105M020AT Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1.66 / unit
Product Details
Product Description
Tantalum Capacitor 1uF 20V 20% 5.5Ohm