SRB-NA-R-C.39-24V Schmersal
SRB-NA-R-C.39-24V Schmersal
Brands: Schmersal
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,606.64 / unit
Product Details
Product Description
SAFTLEY CONTROOLER, 150MA RATED CURRENT, 24 VAC/VDC RATED OPERATING VOLTAGE, 250 VAC RATED INSULATION, VOLTAGE