SQBW20150RJ TE Connectivity
SQBW20150RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.05 / unit
Product Details
Product Description
150 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 5 %, 60 x 14 x 13.5 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, 20 W, ±300 ppm/°C, Copper Termination, CGS SQ; Alias: SQB20 150R 5% (WIRE)