SMV2W390KJT TE Connectivity
SMV2W390KJT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.00 / unit
Product Details
Product Description
390K Ω, Metal Film, High Value/High Voltage Resistor, 5 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 2 W, ±200 ppm/°C, Solder, 10.5 x 5.5 x 5 mm, CGS SMV; Alias: SMV 2W 390K 5%