SMF715KJT TE Connectivity
SMF715KJT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س10.22 / unit
Product Details
Product Description
15K Ω, Metal Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 7 W, ±100 ppm/°C, Solder, 23 x 9.5 x 9.6 mm, CGS SM; Alias: SMF 7W 15K 5% Taped