SMF524KJT TE Connectivity
SMF524KJT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.13 / unit
Product Details
Product Description
24K Ω, Metal Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 5 W, ±100 ppm/°C, Solder, 7.3 x 13.5 mm, CGS SM; Alias: SMF5 24K 5%