SMA-A0102BTNL8K2 TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س7.39 / unit
Product Details
Product Description
8.2K Ω, Thin Film, Precision Resistor, .1 %, 2 Termination, 0102, Taped & Reeled, .3 W, ±15 ppm/°C, Metal Electrode Leadless Face (MELF), Neohm​ SMA-A; Alias: MELF SMA_A 8K2 0.1% 15PPM 0102 0.3W