SGM7G-44AFA6C Yaskawa
SGM7G-44AFA6C Yaskawa
Brands: Yaskawa
Category: ali
SKU: N/A
ر.س7,745.94 / unit
Product Details
Product Description
Servo Motor, Input Power Supply: 200 V; Rated Output: 4.4 kW; Shaft End: Straight with key and tap; Encoder Resolution: 24 bit; Encoder Type: Incremental; Options: With holding brake (24 VDC)
You Might Also Like
No image
3RH2122-1AF00
Siemens
ر.س92.02/Qty
No image
AC3FDZ-AU Amphenol
Amphenol
ر.س27.85/Qty
09643227800 Harting
Harting
EEAGA1H150 Panasonic
Panasonic
ر.س2.30/Qty
15020-0556 Molex
Molex
PC-0984-780 Schneider Electric
Schneider Electric
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction