SD8350-6R8-R Eaton
SD8350-6R8-R Eaton
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س13.10 / unit
Product Details
Product Description
Eaton SD8350 inductor, 6.8 uH, 3.9 A Irms, 4.4 A ISAT, 25 mΩ resistance, SMT mounting, Ferrite, 2-pins, 750 qty.