SCWN03E-15 Mean Well
SCWN03E-15 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س43.52 / unit
Product Details
Product Description
DC-DC Regulated Single Output Converter; Input 4.5-9Vdc; Output 15Vdc at 0.2A; 3000VDC I/O isolation; DIP Through hole package