S3N-3P-100A ABB
S3N-3P-100A ABB
Brands: ABB
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,053.10 / unit
Product Details
Product Description
ABB Bolt-On 600V 100A 3 pole circuit breaker 25kA@480V