S-N25-AC220V-2A Mitsubishi
Home
Products
S-N25-AC220V-2A Mitsubishi
S-N25-AC220V-2A Mitsubishi
Brands:
Mitsubishi
Product Description
MAGNETIC CONTACTOR, S-N25 SERIES, COIL: 208 - 220V 50 HZ 220V 60HZ, 50A, DUAL AUX. 2 NO - 2NC EACH
You Might Also Like
All Products
No image
PKE16W435 Schneider Electric
Schneider Electric
ر.س52.57
/Qty
Add To Cart
No image
2CSB203199R1400 ABB DDA203 A-40/0,03 110V
ABB
/Qty
Add To Cart
SZ 2472.000 Rittal - 2472000
Rittal
3TK1042-0AB0 Siemens
Siemens
DUPS40 Mean Well
Mean Well
6SL3230-2YH38-0UF0 Siemens
Siemens
280372-1 TE Connectivity
TE Connectivity
ر.س2.66
536311 Festo - ADN-50-10-A-P-A
Festo
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction