RSP-100-15 Mean Well
RSP-100-15 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س178.41 / unit
Product Details
Product Description
AC-DC Single Output Enclosed power supply; Output 15VDC Single Output at 6.7A; PFC; free air convection; Ultra low profile 30mm