RR03J24KTB TE Connectivity
RR03J24KTB TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1.74 / unit
Product Details
Product Description
24K Ω, Metal Film, Power Resistor, 5 %, 15 x 5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 3 W, ±300 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, Neohm RR; Alias: RR03 5% 24K AMMO