RP73PF1E1K87BTD TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.66 / unit
Product Details
Product Description
1.87K Ω, Thin Film, Precision Resistor, .1 %, 2 Termination, 0402, Taped & Reeled, .1 W, ±25 ppm/°C, Solder, 1 x .5 x .3 mm, Holsworthy RP73; Alias: RP 1E 0.1W 1K87 0.1% 25PPM 5K RL