ROX9J1K8 TE Connectivity
ROX9J1K8 TE Connectivity
SKU: N/A
ر.س3.39 / unit
Product Details
Product Description
1.8K Ω, Metal Oxide Film, General Purpose Resistor, 5 %, 54 x 8.5 mm, 2 Termination, Box, 9 W, ±350 ppm/°C, Tinned Copper Leads Termination, Neohm ROX Alias: 9W STD M/OX 5% 1K8