ROX3SJ47K TE Connectivity
ROX3SJ47K TE Connectivity
SKU: N/A
ر.س12.20 / unit
Product Details
Product Description
47K Ω, Metal Oxide Film, Power Resistor, 5 %, 16 x 5.5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 3 W, ±350 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, Neohm ROX; Alias: 3W SM M/OX 5% 47K
You Might Also Like
No image
6SL3220-1YE16-1UP0 Siemens
Siemens
ر.س3,355.12/Qty
No image
3VA1340-5GF42-0AA0 SIEMENS
Siemens
ر.س3,220.22/Qty
0710206 Phoenix Contact - DFK-MSTB 2,5/ 5-GF-5,08
Phoenix Contact
V-05SVE Mitsubishi
Mitsubishi
R46KI322040M2M Kemet
Kemet
ر.س2.04/Qty
SN74LV86ANSR Texas Instruments
Texas Instruments
ر.س3.26/Qty
1-338169-2 TE Connectivity
TE Connectivity
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction