ROX3SJ180K TE Connectivity
ROX3SJ180K TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س9.63 / unit
Product Details
Product Description
180K Ω, Metal Oxide Film, Power Resistor, 5 %, 16 x 5.5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 3 W, ±350 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, Neohm ROX; Alias: 3W SM M/OX 5% 180K