ROX2SJ56R TE Connectivity
ROX2SJ56R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.67 / unit
Product Details
Product Description
56 Ω, Metal Oxide Film, Power Resistor, 5 %, 16 x 5.5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 2 W, ±350 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, Neohm ROX; Alias: 2W SM M/OX 5% 56R