ROX2SJ270R TE Connectivity
ROX2SJ270R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س9.67 / unit
Product Details
Product Description
270 Ω, Metal Oxide Film, Power Resistor, 5 %, 16 x 5.5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 2 W, ±350 ppm/°C, Tinned Copper Leads Termination, Neohm ROX Alias: 2W SM M/OX 5% 270R