RCP-1600-48 Mean Well
RCP-1600-48 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,132.31 / unit
Product Details
Product Description
AC-DC 19 inch rack power supply with PFC; Output 48VDC at 33.5A; 1U profile; Current sharing up to 8KW; Hot-swap; PMBus protocol