R82EC4100Z370K Kemet
R82EC4100Z370K Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.66 / unit
Product Details
Product Description
KEMET film capacitor, R82, 1F, 63 V ac, 100 V dc, 10