R76TR333050H3J Kemet
R76TR333050H3J Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س20.50 / unit
Product Details
Product Description
KEMET film capacitor, R76_125C, 330nF, 1.6 kV dc, 650 V ac, 5%