R76MN35605050J Kemet
R76MN35605050J Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4.79 / unit
Product Details
Product Description
Double Metallized Polypropylene Film Capacitor, 560nF, 250VAC, 400VDC, 5%. Alias: (76MN35605050J)