R75QN315050H0J Kemet
R75QN315050H0J Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.92 / unit
Product Details
Product Description
KEMET Polypropylene Capacitor, R75, 150nF, 1kV dc, 5%